KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız hakkında bazı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz

1995 yılında başladığımız ticaret hayatımıza 2009 itibariyle Uğur Profil olarak geçiş yaptık. Bulunduğumuz bölgedeki gücümüz zamanla ülke çapında işler ve faaliyetlere dönüştü. Başarımızın arkasında ise daima işimize verdiğimiz değer ile birlikte gelen süreklilik yatmaktadır.

2017 yılına girişimizle birlikte Uysallar Seracılık firmamızın temelini attık. Bulunduğumuz profil sektörüne olan yakınlığı, bölgemizdeki faaliyet yapısı ve müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda artık iştiraklarımız arasında seracılık faaliyetleri de bulunmaktadır.

Milli değerlere ve ulusal değerlerin güçlü kılınmasına inanmakta ve her çalışmamızda ülkemize kattığımız değer ile övünmekteyiz. Temelimizde ticari ahlak ve özveri gelmekte, attığımız adımlarda da başarıyı ve dürüstlüğü niteliğimiz olarak kabul etmekteyiz.

Çıktığımız yolda misyonlarına bağlı kalıp "geliştiren" sıfatını kullanmak en büyük arzumuzdur. 

Daima sürdürülebilir ve uzun ömürlü faaliyetler yürütmekteyiz. Gerekse ürettiğimiz malzemeler, gerekse oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz projeler ile geleceğe dayalı sağlam ve sorun yaratmayan işler çıkartmaktayız.

Vizyonumuz her zaman ilerici, teknolojiye dayalı, milli odaklı, sürdürülebilir ve gelişime açık projelerde görev almaktır.

SERACILIK<br>FAALİYETLERİMİZ SERACILIK
FAALİYETLERİMİZ

Çeşitlendirilmiş ve türevlenmiş, ihtiyacınıza uygun şekilde sera türlerimiz bulunmaktadır.

Tümünü Göster
-